Eseménynaptár
március 2024
V H K SZ CS P SZ
25 26 27 28 29 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Fotóink közül

PostHeaderIcon Üdvözlet a főoldalon!

PostHeaderIcon BUDAPEST BAJNOK A SIRÁLY SAKKCSAPATA

 

Bővebben...

 

PostHeaderIcon Akikre büszkék vagyunk !

Nagy Sirály siker a Budapesti Diákolimpia döntőjében!

 

2022 április 23-án a Hubay Jenő zeneiskolában került megrendezésre a budapesti diákolimpia korcsoportos döntője.

A döntőben 10 kerületi bajnokunk játszott, és négyen bekerültek az országos döntőbe, ami Szolnokon kerül megrendezésre, 2022 május  27-29 között.

Továbbjutottak:

Lány I. korcsoport :                 Morován-Szabó Hargita ötöddiként,

Lány IV. korcsoport:                Szilveszter Szófia, harmadikként,

Fiú II. korcsoport:                     Morován-Szabó Lőrinc, negyedikként,

Fiú VI. korcsoport:                   Csönge Dániel, harmadikként.

Ilyen sikert még nem ért el a Sirály SE, 2020 évben hárman jutottak be az országos döntőbe, de az a döntő a Covid járvány miatt nem kerülhetett megrendezésre.

 

Morován Szabó Hargita                     Szilveszter Szófia

Morován Szabó Lőrinc                Csönge Dániel

 

 

PostHeaderIcon Diákolimpia sikerek !

SIRÁLY SAKK SIKEREK A KERÜLETI     DIÁK OLIMPIÁKON, 10 első hely!!

 

A Belső kerületekben az alábbi első helyek születtek:

 

V. ker. Belváros-Lipótváros

Fiú II. korcsoport                                            I. Salát Gergely

Lány III. korcsoport                                         I. Szilveszter Zoé

Lány IV. korcsoport                                        I. Szilveszter Szófia

 

VI. ker. Terézváros

Lány I. korcsoport                                         I. Morován-Szabó Hargita

Fiú   II. korcsoport                                         I. Morován-Szabó Lőrinc

 

VII. ker. Erzsébetváros

Fiú II. korcsoport                                           I. Kormos Szabolcs

Lány II. korcsoport                                        I. Révész Júlia

Lány III. korcsoport                                       I. Kollár Petra

 

VIII. ker. Józsefváros

Fiú III. korcsoport                                           I. Teslár Simon

 

XIV. kerület Zugló

Fiú V. korcsoport                                             I. Csönge Dániel

 

PostHeaderIcon Focistáink is elkezdték

MALB hétfői játéknap "B" csoport tabella a III. forduló után, 2022.04.11.
# Csapat M GY D V R.g. K.g. G.k. Pont
1. Pecások 3 3 0 0 20 5 15 9
2. Sirály 3 3 0 0 23 9 14 9
2. Palota SE 3 3 0 0 23 9 14 9
4. Yard FC 2 2 0 0 11 2 9 6
5. Hanyatt SE 3 1 0 2 10 16 -6 3
6. Macsuka SE 2 0 0 2 7 13 -6 0
7. Budai Ászok FC 2008 3 0 0 3 6 17 -11 0
8. Angyal Bandi FC 2 0 0 2 3 15 -12 0
9. Férg SE 3 0 0 3 7 24 -17 0

 

 

 

 

 

 

 

PostHeaderIcon Nordic Tavasz

 

PostHeaderIcon Diák Sakkolimpia 5. kerület - képek

 

PostHeaderIcon Diák Sakkolimpia 5. kerület - eredmények

Budapest V. kerületi Sakk Diákolimpia – I. korcsoport, fiúk










Végeredmény













Rank S.szám Név Orsz Klub Pont BH. Vict
1 10 Kulcsár Benedek HUN Szent István M-A K. ÁI 5 13 5
2 9 Hajmohammad Ebrahim Sam HUN Szent István M-A K. ÁI 4 15½ 4
3 6 Gerhardt Lóránt HUN Szent István M-A K. ÁI 3 15 3
4 8 Gottschalk Róbert László HUN Szent István M-A K. ÁI 3 12½ 3
5 7 Gerhardt Márk HUN Szent István M-A K. ÁI 3 10½ 2
6 2 Bencze Mátyás HUN Szent István M-A K. ÁI 15 2
7 1 Bárány Bence HUN Szent István M-A K. ÁI 11½ 1
8 11 Molnár Kornél HUN Szemere Bertalan ÁI 2 12½ 1
9 4 Fehérgyarmati-Tóth Lukács A. HUN Szent István M-A K. ÁI 2 2
10 3 Csibra Konrád HUN Váci utcai É-Z ÁI 2 9 1
11 5 Gábor Miklós HUN Hild József ÁI 1 12½

0

 

Budapest V. kerületi Sakk Diákolimpia – I. korcsoport, lányok








Végeredmény













Rank S.szám Név Orsz Klub Pont Res. Vict
1 1 Petrovic Sofia HUN Hild József ÁI 0 1
2 2 Lengyel Málna HUN Hild József ÁI 0 0
Budapest V. kerületi Sakk Diákolimpia – II. korcsoport, fiúk










Végeredmény













Rank S.szám Név Orsz Klub Pont BH. Res.
1 17 Salát Boldizsár HUN Hild József ÁI 5 15½ 0
2 19 Tálos Attila Levente HUN Szemere Bertalan ÁI 4 16½ 0
3 2 Anderson Liam HUN Szent István M-A K. ÁI 4 13½ 0
4 13 Megyeri Sebestyén HUN Szent István M-A K. ÁI 4 11½ 0
5 8 Hegedűs Áron HUN Szemere Bertalan ÁI 16½ 0
6 20 Tóth Ágoston HUN Hild József ÁI 13½ 0
7 16 Puskás Patrik HUN Hild József ÁI 3 16½ 0
8 14 Mitrill Stefan HUN Szemere Bertalan ÁI 3 15½ 0
9 12 Mc Alexander HUN Szemere Bertalan ÁI 3 14 0
10 10 Marosi Vilmos HUN Szent István M-A K. ÁI 3 12 0
11 3 Csibra Vendel HUN Váci utcai É-Z ÁI 3 11 0

18 Szabó Bene Gellért HUN
3 11 0
13 4 Erdős Bálint HUN Hild József ÁI 11 0
14 9 Légrádi Levente HUN Szemere Bertalan ÁI 0
15 24 Wang Yhan HUN Hild József ÁI 2 14½ 0
16 22 Várfalvi Rókus HUN Szemere Bertalan ÁI 2 14 0
17 7 Harsányi Benedek HUN Szemere Bertalan ÁI 2 11½ 0
18 26 Zoboki Nándor HUN Szent István M-A K. ÁI 2 11 0
19 11 Márta Igor HUN Szent István M-A K. ÁI 2 10 1
20 25 Yung Áron HUN Szemere Bertalan ÁI 2 10 0
21 21 Udvaros Marcell HUN Hild József ÁI 13 0
22 5 Fördős Vince HUN Szemere Bertalan ÁI 1 13 0
23 6 Gábor Márton HUN Szemere Bertalan ÁI 1 0
24 23 Veres Bálint HUN Hild József ÁI 1 8 0
25 15 Nagy Boldizsár HUN Ward Mária ÁI ½ 0
26 1 Abassi Ali HUN Hild 0 0
Budapest V. kerületi Sakk Diákolimpia – II. korcsoport, lányok










Végeredmény













Rank S.szám Név Orsz Klub Pont BH. Res.
1 12 Zhou Shanye (Seri) HUN Szent István M-A K. ÁI 13½ 0
2 11 Tőzsér Zsófia HUN Szent István M-A K. ÁI 4 11½ 0
3 3 Kiss Olívia HUN Hild József ÁI 16½ 0
4 4 Kontra Borbála HUN Ward Mária ÁI 3 12½ 1
5 8 Szabó Hanna Olívia HUN Szent István M-A K. ÁI 3 12½ 0
6 9 Szakály Réka Emma HUN Szent István M-A K. ÁI 3 12 0
7 5 Liu Beini HUN Hild József ÁI 2 16½ 0
8 6 Rajnai Panni HUN Szent István M-A K. ÁI 2 13½ 0
9 7 Schneider Réka HUN Ward Mária ÁI 2 11½ 0
10 1 Dér Abigél HUN Ward Mária ÁI 2 8 0
11 2 Kabai Zsófia HUN Ward Mária ÁI 1 11 0
12 10 Tihanyi Borbála HUN Ward Mária 0 11 0
Budapest V. kerületi Sakk Diákolimpia – III. korcsoport, fiúk










Végeredmény













Rank S.szám Név Orsz Klub Pont BH. Res.
1 7 Loung Tuan Khang  (Jonas) HUN Szent István M-A K. ÁI 4 16 0
2 9 Nagy Éberling Sebestyén HUN Szent István M-A K. ÁI 4 14½ 0
3 6 Leidinger Olivér HUN Hild József ÁI 4 13½ 0
4 10 Sacco Gabriele HUN Szent István M-A K. ÁI 3 12½ 0
5 3 Dér Ambrus HUN Ward Mária ÁI 3 11½ 0
6 5 Gubis Dominik HUN Hild József ÁI 2 12½ 1
7 8 Nagy Bertalan Péter HUN Szent István M-A K. ÁI 2 12½ 0
8 2 Csibra Márton HUN Váci utcai É-Z ÁI 10½ 0
9 4 Farkas Dominik HUN Hild József ÁI 1 10 0
10 1 Busi Patrik HUN Szent István M-A K. ÁI ½ 11½ 0
Budapest V. kerületi Sakk Diákolimpia – III. korcsoport, lányok








Végeredmény













Rank S.szám Név Orsz Klub Pont Res. Vict
1 1 Szilveszter Zoé HUN Váci utcai É-Z ÁI 4 0 4
2 3 Szuchovszky Fanni HUN Hild József ÁI 2 0 2
3 2 Kókai Szonja HUN Hild József ÁI 0 0 0
Budapest V. kerületi Sakk Diákolimpia – IV. korcsoport, lányok










Végeredmény













Rank S.szám Név Orsz Klub Pont Res. Vict
1 1 Szilveszter Szófia HUN Váci utcai É-Z ÁI 3 0 3
2 2 Kontra Dóra HUN Ward Mária ÁI 2 0 2
3 3 Katona Mira Dorottya HUN Szent István M-A K. ÁI 1 0 1
 

<< Első < Előző 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Következő > Utolsó >>

6 / 51 oldal

Adója 1%-a

Támogatóink

Budapesti Szabadidő Szövetség

Óbuda

Erzsébetváros

Munkáért Kenyeret
Szociális Szövetkezet