Sinóros-Szabó Dániel győzött, az V. Budai Grand Prix

Future csoportjában.

Másodszor nyerte Sinóros Szabó Dániel ifjúsági versenyzőnk, a Budai Grand Prix versenysorozat Future csoportját, ezúttal is veretlenül a lehetséges 7 pontból 5.5 pontot szerzett. Bátyja Máté kifejezetten balszerencsés versenyzéssel a 3-4 helyen végzett, azonos pontszámmal , de a pontértékelés most az olasz versenyzőnek kedvezett, és ő lett a dobogós harmadik helyezett.

Máté felkészítését szakmai anyagok, és az edzések számának növelésével segíteni fogjuk.

Ez a siker reméljük nagy lendületet ad a hétfőn Bükön kezdődő korcsoportos Ifjúsági Magyar Bajnokságra, ahol az U12-es csoportban két Sirály sakkozó is játszik, Morován-Szabó Lőrinc, és Sinóros-Szabó Dániel is.

Ez példátlan a klub történetében, és azon dolgozunk, hogy szerény anyagi lehetőségeink ellenére segíteni tudjuk a családot a versenyeztetésben,  mert a szállás és étkezés költségei nagyon megterhelik a családi költségvetést.

Dani gratulálunk, és szurkolunk nektek a Magyar Bajnokságon.